O Rotary klubu Ajdovščina

Rotary klub Ajdovščina je bil ustanovljen leta v začetku leta 2001, oktobra 2002 je bil sprejet v Rotary International.
Glavna namen delovanja kluba je pomoč osebam in ustanovam, kjer sistemska pomoč države odpove.
Z leti je klub imel precej odmevnih akcij, ter pomagal pomoči potrebnim v okolju kjer deluje klub in živijo člani kluba, to so občine Ajdovščina, Vipava, Logatec in druge.
Skupaj z sosednjimi klubi smo izvedeli dobrodelne aktivnosti v širši okolici, ter z distriktom tudi vseslovenske projekte.
Na mednarodnem področju smo v popravah 2014 pomagali z veliko dobrodelno akcijo pobratenem klubu iz Čačka.

Člani Rotary kluba Ajdovščina

Velja temeljno načelo, da Rotary klub sam odloči, koga sprejme v svoje vrste. Na lastno željo ni mogoče postati član Rotary-ja. Rotarijci izhajajo iz različnih poklicnih področij, kjer imajo vpliv s svojo osebno integriteto. V Rotary klubu sklepajo osebna prijateljstva. S tem pospešujejo razumevanje med strokami.

Dušan Černigoj

Petra Zupančič